LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet 32-vjeçari në Fushë Kosovë, keqpërdori besimin brenda kompanisë dhe përvetësoi një shumë parash

Arrestohet 32-vjeçari në Fushë Kosovë, keqpërdori besimin brenda kompanisë dhe përvetësoi një shumë parash

Një person është arrestuar nga hetuesit policorë të Fushë Kosovës këtë të shtunë pasi ndaj tij janë ngritur dyshimet se ka keqpërdorur besimin brenda një kompanie dhe ka arritur të përvetësojë një shumë parash.

Reklama

Policia njofton se rasti është denoncuar në këtë institucion një ditë më parë.

Siç bëhet e ditur, i arrestuari është 32-vjeçari me inicialet V.R., të cilit i është sekuestruar shuma e parave.

“Ka qenë reagimi i shpejtë i hetuesve ai që ka rezultuar me  arrestimin e personit të dyshuar: V. R., 32 vjeç, mashkull, shtetas i Republikës së Kosovës, të cilit i janë gjetur dhe sekuestruar një shumë e parave”, thuhet në komunikatën për media.

Derisa po vazhdon puna e hetuesve rreth rastit, i dyshuari me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në qendrën e mbajtjes./Telegrafi/

May be an image of money and text

Në trend Lajme

Më shumë
Lirohen katër nga tetë të arrestuarit gjatë aksionit policor në Banjskë

Lirohen katër nga tetë të arrestuarit gjatë aksionit policor në Banjskë

Lajme
Situata e sigurisë, presidentja Osmani takon kreun e AKI-së dhe opozitën

Situata e sigurisë, presidentja Osmani takon kreun e AKI-së dhe opozitën

Lajme
Çeku: Terroristët shkatërruan strukturën fizike të Manastirit të Banjskës – po presim vlerësimin e dëmeve që pastaj të ndërhyjmë

Çeku: Terroristët shkatërruan strukturën fizike të Manastirit të Banjskës – po presim vlerësimin e dëmeve që pastaj të ndërhyjmë

Lajme
Kurti: Të dielën është cenuar siguria e integriteti territorial i shtetit

Kurti: Të dielën është cenuar siguria e integriteti territorial i shtetit

Lajme
Rashiq flet për prapaskenat e ngjarjeve në veri: Grupi i armatosur priti ndihmë, shpresuan në ndërhyrjen e KFOR-it

Rashiq flet për prapaskenat e ngjarjeve në veri: Grupi i armatosur priti ndihmë, shpresuan në ndërhyrjen e KFOR-it

Siguri
Qeveria ndan 50 mijë euro për familjen e policit që u vra në veri

Qeveria ndan 50 mijë euro për familjen e policit që u vra në veri

Lajme
Kalo në kategori