Blogerja Armina Mevlani ka dhënë përgjigje kontraverse në një intervistë më të fundit të saj.

Bukuroshja shqiptare u shpreh shumë e sinqertë në një intervistë për Prive.

Ajo në pyetjet shumë provokative u përgjigj sinqert, duke thënë se i kujtohet shpesh ish dashuria.

View this post on Instagram

Godess of Water

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on Jan 17, 2019 at 9:50am PST

Blogerja pranon se beson në dashuri, teksa tradhtinë nuk do at falte.

Ndërkaq, ajo pranoi se nuk mendon të bëhet nënë e se i kujtohet shpesh ish dashuria.

Madje, ajo rrëfeu se sheh ëndrra erotike, por refuzoi që t’i tregonte ato.

Mes tjerash ajo shtoi se sekretet e vetes vështirë arrin t’i mbajë, por më fortë të shoqeve.

Armina është prej blogereve më të ndjekura shqiptare me një stil të shtrenjtë të jetës dhe shije unike të veshjes. /Telegrafi/