Takimi ballë për ballë me një arush tingëllon shumë i frikshëm, por nuk duhet të jetë kështu.

Rebeca Elena ka publikuar një video në të cilën veturat qëndrojnë në një kolonë në rrugë në mes të pyllit dhe pranë tyre është ariu nënë me dy arushë pelushi.

Treshja ecën me qetësi, dhe më pas një arush pelushi papritmas vendos t’i afrohet automjetit.

Shoferi shtrin pëllëmbën e tij përmes dritares së hapur, duke kërkuar pesë, dhe ariu ngrihet në këmbët e pasme dhe lufton. Nëna shikon gjithçka me qetësi, dhe më pas largohet me këlyshët.

Theksojmë se videoja ka mbledhur 10.2 milionë shikime. /Telegrafi/

@rebecaelenagb Chill day 👋🏻 #fyp #fy #bear #hi5 ♬ original sound – 𝗷𝗱𝟳