Duke qenë një prej modeleve më të ndjekura shqiptare, Arbenita Ismajli arrin të tërheqë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka publikuar fotografi të tjera në Instagram, ku numëron mbi 391 mijë ndjekës.

Edhe në pozat e reja, ajo ka vënë në plan të parë figurën trupore, duke qenë se është e njohur për linjat mahnitëse të fizikut të saj.

View this post on Instagram

💎 @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on Nov 17, 2019 at 11:53am PST

Modelja, e cila jeton dhe vepron në Angli, ka qenë mjaft e përfolur në muajt e fundit në faqet e thashethemeve pas ndërprerjes së lidhjes së saj me Feron.

Fero e konfirmon ndarjen nga modelja Arbenita Ismajli Fero e konfirmon ndarjen nga modelja Arbenita Ismajli

Reperi nga Gjilani i konfirmoi spekulimet duke bërë të ditur se nuk është më në lidhje. /Telegrafi/

View this post on Instagram

@fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on Nov 16, 2019 at 1:06pm PST