Prej se është bërë nënë, Arbenita Ismajli vazhdon të jetë e përkushtuar ndaj foshnjës së saj.

Në ndërkohë, modelja e popullarizuar ndan edhe fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, në të cilat paraqitet së bashku me vajzën.

Një të tillë, bukuroshja e ka shpërndarë gjatë të mërkurës, teksa shfaqet me veshje sportive, ndërsa në pjesën e përparme e ka fëmijën.

“Ndërrimi i pelenave është stërvitja ime e re”, shkruan në përshkrimin e fotografisë.

Arbenita Ismajli shijon shëtitjen me vajzën: Nuk jam një nënë e zakonshme Arbenita Ismajli shijon shëtitjen me vajzën: Nuk jam një nënë e zakonshme

Arbenita u bë nënë për herë të parë gjatë muajit prill. Ajo dhe partneri i saj, Fero, pritën në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)