Njëra nga modelet që po merr vëmendje të vazhdueshme nga fansat është padyshim Arbenita Ismajli.

Ajo pothuajse në shumicën e kohës komentohet për bukurinë dhe linjave trupore, që shpesh i ekspozon para kamerës.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe kohët e fundit përmes një postimi në rrjetin social Instagram, në të cilën është shfaqur tërheqëse.

View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner 🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on Jun 30, 2020 at 3:32am PDT

E veshur më një fustan të bardhë, Arbenita ka marrë poza të ndryshme para pasqyrës, ndërsa në plan të parë ka vënë gjoksin.

Në imazhin e tretë, ajo ka është parë me një dukje goxha të thjeshtë, duke përdorur makijazh në mënyrë minimale.

View this post on Instagram

@crepldn yeezy 500 bone white🤍 ArbenitaLove discount code #ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on Jun 22, 2020 at 12:38pm PDT

Përpos botës së modelingut, bukuroshja brune është bërë e njohur edhe përmes lidhjes me reprint Fero. /Telegrafi/