LAJMI I FUNDIT:

Antoneta Koci lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

Antoneta Koci lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania
Foto: Screenshot/Facebook

Pavarësisht daljes së papritur të Olta Gixharit, televotimi për të larguar konkurrentët në nominim ka vazhduar.

Reklama

Mes Qetsorit, Keisit dhe Antonetës, kjo e fundit ka lënë përfundimisht shtëpinë.

Koci ka pak javë që ka hyrë brenda, ndërsa herë pas here ka krijuar edhe debate me konkurrentët e tjera.

Foto: Screenshot/Facebook

Ish-konkurrentja e “Përputhen” u largua nga shtëpia duke heq dorë po ashtu edhe nga çmimi i madh.

Luiz Ejlli përlotet pas largimit të Oltës: Me kë ta bëj luftën tani?
Lexo po ashtu Luiz Ejlli përlotet pas largimit të Oltës: Me kë ta bëj luftën tani?

Ndërkaq, Olta pak më parë kërkoi me vetë-dëshirë që të largohej nga spektakli për shkak të gjendjes së rënduar emocionale.

Foto: Screenshot/Facebook

Ajo tha se prej kohësh e ka menduar këtë dhe se me këto 100 ditë e ka fituar Big Brotherin e saj.

Sonte (e shtunë) mes tjerash në shtëpi do të futen katër konkurrentë që janë larguar më parë nga gara. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Facebook

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori