Enrique Iglesias dhe partnerja e tij, Anna Kournikova, janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

Reklama

Edhe pse çifti nuk e konfirmuar lajmin, revista spanjolle Hola! ka publikuar fotografi të çiftit nga pushimet në Miami, ku shihet barku i fryrë i ish-tenistes.

Anna dhe Enrique njihen për përpjekjet e tyre që ta mbajnë jetën private sa më larg syrit të publikut, prandaj kjo nuk është asgjë e re.

View this post on Instagram

#chillin

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on Jan 18, 2020 at 10:33am PST

Ata e kishin mbajtur të fshehtë lajmin e shtatzënisë së parë (në vitin 2017) deri kur Kournikova i solli në jetë binjakët, Lucy dhe Nicholas.

Madje ishte spekuluar se binjakët i kishte sjellë në jetë një nënë surrogate, gjë që u hodh poshtë nga Anna përmes fotografie nga shtatzënia. /Telegrafi/

View this post on Instagram

On the road again… 📸@alansilfen

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on Oct 25, 2019 at 2:41pm PDT

Reklama

Reklama