LAJMI I FUNDIT:

Ankesa për gjendjen e mjerueshme të hotelit, mbeturina dhe të vjella nga vizitorët e mëparshëm (Foto)

Ankesa për gjendjen e mjerueshme të hotelit, mbeturina dhe të vjella nga vizitorët e mëparshëm (Foto)

Një vizitor ka kaluar vetëm 24 orë në një hotel në Somerset të Anglisë, megjithëse kishte rezervuar për një javë.

Reklama

Me të arritur, ka vërejtur papastërtinë e madhe, mbeturina nëpër dhoma dhe korridore, si dhe ato që beson të jenë të vjella nga vizitorët e mëparshëm, transmeton Telegrafi.

Megjithëse disa i ka dokumentuar me fotografi, pretendon se në në dhomë qarkullonin minj, çarçafë ishin të përdorur dhe muret ishin të spërkatura me jashtëqitje njerëzish.

Frigoriferët e mbushur me ushqime të mykura, çamçakëz të ngjitur për dysheme dhe kapaku i thyer i guaskës së tualetit, janë disa prej elementeve tjera shqetësuese.

“Kishim bërë rezervimin dhe nuk na treguan, se pishina për një kohë do jetë jashtë funksionit. Ballkonet ishin ende me peshqirë, që i kishin lënë vizitorët”, është ankuar vizitori.

Në të njëjtën kohë, parku rreth hotelit ka qenë shumë i papastër, duke ia pamundësuar të shëtiste bashkë me fëmijë.

Për të gjitha këto, vizitori planifikon të ngre padi, për një restort që thuhet të jetë shumë i pëlqyer dhe i kërkuar nga turistët. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Grerëzat sulmojnë policinë gjatë një aksioni në Seattle

Fun
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Fun
Kjo grua theu rekordin botëror - ajo vrapoi 1.6 kilometra me një fëmijë në karrocë

Kjo grua theu rekordin botëror - ajo vrapoi 1.6 kilometra me një fëmijë në karrocë

Interesante
Kalo në kategori