LAJMI I FUNDIT:

Anita i drejtohet Shqipes në BBVK: Unë jetoj me një komandant lufte, me ta luftën e ke të humbur

Anita i drejtohet Shqipes në BBVK: Unë jetoj me një komandant lufte, me ta luftën e ke të humbur

Spektakli i dytë i Big Brother VIP Kosova 2 të hënën ka pasur debate të shumta.

Një ndër ta ka qenë ai i Shqipes me Azemin, ku për të qetësuar situatën ka ndërhyrë opinionistja e programit, Anita Muçaj – Haradinaj.


Ajo i është drejtuar Shqipes duke i thënë që të bëjë kujdes pasi Azemi ka qenë ushtar, dhe si një grua e një ish-komandanti lufte, e di mirë se sa vështirë është të debatosh me ta.

“Unë jetoj me një komandant lufte, me një ushtar dhe duke e ditur që Azemi ka qenë ushtar po e zgjate muhabetin mbi tri fjalë dhe me një fjali të përbërë plotësisht ta dish që e ke humbur luftën, nuk të dëgjon më. Je në një trotuar me njerëz televizivë që duan të marrin vëmendje televizive”, ka thënë Anita.

Me këtë ajo iu referua martesës së saj me ish-kryeministrin e Kosovës dhe ish-komandantin e luftës, Ramush Haradinajn.

Anita është për të dytin vit radhazi opinioniste në BBVK, kësaj radhe krah gazetarit nga Shqipëria, Bledi Mane. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Magazina
Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Magazina
Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Magazina
“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

Magazina
Kalo në kategori