Reperja e estradës, Anisa Veseli, ditë më parë ka festuar ditëlindjen e saj të radhës.

Ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat e saj të shumtë.

Me rastin e ditëlindjes, ajo u kujdes që ndjekësve të saj në rrjetet sociale, t’iu servojë një set të ri fotografish.

Foto: Anisa Veseli/Instagram

Ajo ka pozuar në festën e saj me tullumbace, duke sjell poza atraktive për fansat e saj në Instagram.

E veshur me një fustan të zi të shkurtër, rep-artistja e estradës vuri mjaft mirë në pah linjat e saj të trupit, për të cilat është mjaft e komentuar nga fansat.

Foto: Anisa Veseli/Instagram

“Përrallë”, ka shkruar Anisa në mbishkrimin e këtyre fotografive, nga ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar. /Telegrafi/

Foto: Anisa Veseli/Instagram