LAJMI I FUNDIT:

Anisa Ismajli shpërthen në lot e zhgënjyer nga ajo çfarë bënë politikanët: Kush na ka mallkuar deri në këtë masë

Anisa Ismajli shpërthen në lot e zhgënjyer nga ajo çfarë bënë politikanët: Kush na ka mallkuar deri në këtë masë

Aktorja e njohur e teatrit, Anisa Ismajli, nuk i ka duruar dot zhvillimet e fundit politike në Kosovë, të cilat e kanë rënduar situatën alarmante për shkak të coronavirusit.

Reklama

Përmes një videoje të dërguar KultPlus, aktorja tregon se si fëmijët e saj janë në Amerikë por nuk ndjehet vetëm sepse ka familjarët pranë.

Anisa Ismajli (Foto: Telegrafi)

Megjithatë, ajo thotë se është shumë e zhgënjyer me politikanët, duke u shprehur se sipas saj ata nuk janë “në tokë të bukës”.

“Kush na ka mallku deri në këtë masë. Kjo kastë politike nuk është në tokë të bukës. Po do me më dalë zemra prej vendit”, dëgjohet teksa thotë aktorja e njohur.

Përgjatë gjithë videos, Anisa shfaqet me lot në sy e papërmbajtur, duke u ndjerë tejet e revoltuar me atë se çfarë po kalon Kosova.

Kujtojmë që e gjithë kjo situatë vjen pasi Presidenti Thaçi përmes një deklarate për media mbrëmjen e së hënës, bëri të ditur se Qeveria Kurti ka shkelur kushtetutën me vendimin e saj të fundit, të cilin sipas tij qytetarët nuk janë të detyruar ta respektojnë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Kalo në kategori