Rreth një javë më parë aktorja Almeda Abazi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan Sayisman, kanë mirëpritur një vajzë të quajtur, Alina.

Duke qenë se kjo është njoftuar nga mediet turke, artistja me prejardhje shqiptare ka publikuar ditën e sotme një nga momentet të realizuar menjëherë pas lindjes.

View this post on Instagram

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Ajo shfaqet duke mbajtur në krah foshnjën e porsalindur dhe në anën tjetër pranë tyre është edhe Tolga.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë të dytë Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë të dytë

Çifti morën urime të shumta nga miqtë dhe fansat e shumtë që numërojnë në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Të njëjtit rreth dy vite më parë u bënë prindër të një djali të quajtur, Efehan.

Reklama

Almeda dhe Tolgahan ndryshe i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2017. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)