Alban Skënderaj dhe Miriam Cani gjatë javëve të kaluara kurorëzuan lidhjen me martesë.

Megjithëse janë së bashku në 12 vitet e fundit, çifti kishte përzgjedhur ishujt luksoze të Maldiveve për të kurorëzuar romancën e tyre.

Edhe pse larg syrin të publikut, dyshja pritet që gjatë fundjavës të bëjë edhe një dasmë, ndërsa paraprakisht ka një befasi për fansat.

View this post on Instagram

30.05.2019 🎁

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on May 27, 2019 at 11:19am PDT

Këngëtarja ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa kanë bërë të ditur se po vijnë me një këngë të re.

“Duamë”, titullohet kënga e re e dyshes që shoqërohet me një video, ku ka skena edhe prej ditë së shënuar për çiftin.

Ndryshe, Miriami dhe Albani tashmë janë prindër të një vajze që e kishin pagëzuar me emrin, Amelia. /Telegrafi/