LAJMI I FUNDIT:

Aktori i “Marvel”, Jonathan Majors arrestohet në New York për sulm ndaj një gruaje

Aktori i “Marvel”, Jonathan Majors arrestohet në New York për sulm ndaj një gruaje
Foto: Getty Images

Ylli i “Marvel”, Jonathan Majors, u arrestua të shtunën pasi u akuzua për sulm ndaj një gruaje, sipas Departamentit të Policisë së New Yorkut.

33-vjeçari, i cili njihet për rolin e tij si Kang the Conqueror në “Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, u arrestua pasi policia iu përgjigj një telefonate 911 në zonën e Chelsea të Manhattan në orën 11:14.


Viktima e supozuar, një grua 30-vjeçare, ka pësuar lëndime të lehta në kokë dhe qafë dhe është dërguar në spital në gjendje stabile, sipas një deklarate të policisë të lëshuar për Metro.co.uk.

Foto: Wire Image

Aktori i “Creed III” u arrestua me akuzën për sulm dhe ngacmim, ndonëse këto u mohuan nga zëdhënësi i tij.

Natyra e saktë e marrëdhënies së tij me gruan aktualisht nuk dihet.

Foto: Getty Images

“Ai nuk ka bërë asgjë të keqe. Mezi presim ta sqarojmë këtë dhe të pastrojmë emrin e tij”, tha përfaqësuesi i aktorit për The Hollyëood Reporter pas arrestimit të tij.

Rrethanat rreth lirimit të Majors nuk dihen për momentin.

Foto: YouTube

Majors është shfaqur gjithashtu në shfaqjen e mirënjohur të HBO, “Lovecraft County”, “Western The Harder They Fall” dhe është propozuar për një nominim për ‘Oscar’ për performancën e tij në dramën “Devotion”. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori