LAJMI I FUNDIT:

Aksidenti me pesë të plagosur në Fier, dalin pamjet e momentit të përplasjes

Aksidenti me pesë të plagosur në Fier, dalin pamjet e momentit të përplasjes

Telegrafi Shqipëri ka siguruar pamjet e aksidentit të djeshëm në aksin Patos-Fier, ku pesë persona mbetën të plagosur.

Një 20-vjeçar, Gritli Gremi, ka qenë duke lëvizur me shpejtësi të lartë. Ne videon e aksidentit shihet se dy mjetet tip ‘Benz’ dhe ‘Ford’ janë përplasur ‘kokë më kokë’ duke shkaktuar dëme të mëdha materiale, por fatmirësisht nuk pati viktima.


Katër pjesëtar të një familje mbetën të plagosur. I plagosuri i pestë ishte vetë 20-vjeçari.

Tre aksidente brenda pak orësh në Shqipëri, humb jetën këmbësori në Krujë - shtatë të plagosur në Fier dhe Korçë
Lexo po ashtu Tre aksidente brenda pak orësh në Shqipëri, humb jetën këmbësori në Krujë - shtatë të plagosur në Fier dhe Korçë

Siç shihet edhe nga video që ka siguruar Telegrafi, ‘Benzi’ ka qenë duke lëvizur me shpejtësi të lartë dhe është përplasur me ‘Fordin’, i cili ka qenë duke u kthyer në kthesën në të majtë.

Pasditen e djeshme (19 nëntor) në Shqipëri janë regjistruar katër aksidente në Tiranë, Fier, Korçë dhe Krujë, ku një person humbi jetën dhe 8 mbetën të plagosur. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Vrasja e Liridonës, gazetarja Lala: Familjarët e saj më thanë se Naimi kishte probleme financiare dhe bënte jetë të shfrenuar

Vrasja e Liridonës, gazetarja Lala: Familjarët e saj më thanë se Naimi kishte probleme financiare dhe bënte jetë të shfrenuar

Lajme
Pamjet e para pas aksidentit në Itali ku humbën jetën dy të rinj shqiptarë – vetura e tyre përfundoi në lumë

Pamjet e para pas aksidentit në Itali ku humbën jetën dy të rinj shqiptarë – vetura e tyre përfundoi në lumë

Kronika e Zezë
“Kishte tentativa të tjera të Naimit për ta vrarë Liridonën”, gazetarja Lala: Pse nuk i besoj babait të Naimit

“Kishte tentativa të tjera të Naimit për ta vrarë Liridonën”, gazetarja Lala: Pse nuk i besoj babait të Naimit

Lajme
Njësiti Special Intervenues sot në protestë, bashkë me ta edhe Sindikata e Policisë së Kosovës

Njësiti Special Intervenues sot në protestë, bashkë me ta edhe Sindikata e Policisë së Kosovës

Lajme
Arrestohet në Kosovë Gëzim Çela, “baroni i drogës” së Shqipërisë

Arrestohet në Kosovë Gëzim Çela, “baroni i drogës” së Shqipërisë

Kronika e Zezë
Ambasadori i Suedisë: Po punojmë ngushtë me Kosovën në hetimin e rastit të vrasjes së Liridonës

Ambasadori i Suedisë: Po punojmë ngushtë me Kosovën në hetimin e rastit të vrasjes së Liridonës

Lajme
Kalo në kategori