Një person deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur.

Rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 21:20 në rrugën e “Kukësit” në Prizren.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar një femër e cila pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi. /Telegrafi/