Atë deri më tani nuk e kemi parë në ndonjë lidhje dashurie, ani pse në disa raste është përfolur se ka të dashur.

Por, kjo nuk do të thotë që Tayna nuk do t’ia ‘falte’ zemrën ndonjë djali, i cili do ta bënte të lumtur në jetë.

Megjithatë zeshkania për këtë ka një kriter shumë të lehtë dhe besohet se mund të arrihet prej shumë djemve.

View this post on Instagram

Feel the love🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on Jun 28, 2019 at 3:40am PDT

Në fakt, aktorja ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një thënie të aktorit të famshëm amerikan, Will Smith, në lidhje me gruan e tij.

“Lumturia e saj nuk është përgjegjësia ime. Ajo duhet të jetë e lumtur dhe unë duhet të jem i lumtur si individ. The më pas bashkë duhet ta ndajmë lumturinë tonë. T’ia kalosh dikujt përgjegjësinë që të të bëjë të lumtur, është egoiste”, kishte thënë Smith.

“Këto janë qëllimet e mia në një lidhje”, ka shkruante mbi foton e dyshes së hollivudit. /Telegrafi/