LAJMI I FUNDIT:

Aida Doçi: Nuk më pengon e kaluara e bashkëshortit, kam raporte shumë të mira me fëmijët e tij

Aida Doçi: Nuk më pengon e kaluara e bashkëshortit, kam raporte shumë të mira me fëmijët e tij
Foto: Naser Qeli/Instagram

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, ka qenë pa diskutim një nga personazhet më të përfolur të kësaj jave.

Martesa e saj me Naser Gashin, i njohur ndryshe edhe si Naser Qelin, ishte ndër temat më të diskutuara në mediat rozë.

Çifti së fundmi në një intervistë për Prive, rrëfeyn se përkundër komenteve të shumta, qoftë edhe atyre negative në rrjetet sociale, ata vazhdojnë të jenë të lumtur.

Aida u shpreh se asaj nuk i pengon aspak e kaluara e Naserit, i cili më parë ka qenë i martuar dhe ka fëmijë.

“Mua nuk më ka penguar për asnjë moment e kaluara e Naserit, d.m.th është diçka e kaluar dhe e kaluara askujt nuk duhet t’i interesojë. Mundohem të mos i hyj në hak askujt, absolutisht për asnjë moment sepse familje kam edhe vet edhe krejt gjërat që i bëj në jetë i bëj për ata, kështu që nuk dua të hyj në gjynah dikund tjetër dhe subhanallah nesër ose pasnesër me i ndodh diçka familjes time sepse nuk mundem me qenë e lumtur masandej”, ka thënë Aida.

Reklama
Foto: Naser Qeli/Instagram

E kur bjen puna te fëmijët, këngëtarja Doçi thotë se ka një raport të shkëlqyer me fëmijët e bashkëshortit, duke e krahasuar sikur me raportet e mira që ajo ka me motrat e saj më të vogla.

“Kurse për raportin me fëmijët e Naserit, elhamdulillah unë i kam shumë raportet e mira edhe më respektojnë tepër edhe më duan shumë. Nuk po di si me i llogarit ata, jam mësuar sikur me Xhenesën dhe Argjendën [motrat e Aidës] që ato me qenë disi më të vogla edhe mundohem mu kujdes shumë për ato. D.m.th jo vetëm tash që jam martuar me Naserin, por gjithmonë kam pasur kontakte me fëmijët e tij, më kanë thirrur në telefon, jam takuar shumë shpesh me ta dhe ndoshta është ajo afërsia që unë jua kam dhënë atyre që tashmë po ma kthejnë me këtë respektin e njëjtë”, ka thënë Aida.

Reklama

Çifti përndryshe janë fejuar prej muajsh, ndërsa martesën e organizuan rreth një javë më parë në kushte pandemike, vetëm për rrethin e ngushtë familjar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Në ditëlindjen e 24-të, Edon Zhegrova e prezanton makinën luksoze ‘Ferrari’

Në ditëlindjen e 24-të, Edon Zhegrova e prezanton makinën luksoze ‘Ferrari’

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori