Reperi i njohur shqiptar, Agon Amiga, pas shumë kohësh është prononcuar rreth përçarjeve që ndodhen brenda labelit ‘BabaStars’.

Në një lidhej direkte për emisionin “Vizione i Pasdites”, ai përball gazetares Evi Reçi, ka bërë të ditur se nuk mban më kontake me ish-anëtarët e label-it.

“Të them të drejtën nuk kam folur. E kam ndërprerë aty ku e kam ndërprerë. Gjithçka është e kohës. ‘Babastars’ ka qenë një ndër label-at më të mirë të kohës. Kanë ndryshuar shumë gjëra”, tha Agon Amiga përgjatë emisionit.

View this post on Instagram

#tb #AMG

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on Apr 21, 2020 at 12:24pm PDT

Përndryshe, reperi tashmë është shpërngulur në shtetin gjerman dhe shumicën e projekteve muzikore po i punon atje.

Reklama

Ashtu si shumë kolegë të tij, ai është detyruar që t’i ndërpresë të gjitha aktivitet shkaku i pandemisë globale coronavirus. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

Amiga vija vija …..?

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on Jan 29, 2020 at 3:36am PST