0Shares

“Po du” titullohet kënga më e re, të cilën Agon Amiga e ka sjellë në bashkëpunim me Timin.

Projekti është prodhim i High Records dhe vjen këtë sezon duke iu bashkuar numrit të madh të këngëve të reja që janë publikuar deri më tani.

Për tekstin janë kujdesur vet dy këngëtarët, ndërsa videoklipin e ke realizuar produksioni XL Films.

Agon Amiga vjen në këtë bashkëpunim, pas “High4Real” të Babastars që numëron 2.6 milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)