Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, këto ditë ka nsiur xhirimet e një projekti të ri kinematografik.

Ajo në vazhdimësi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga xhirimet e filmit të ri, të cilat janë kryer në Shqipëri.

Mes fotografive të shumta që publikon çdo ditë, Matoshi së fundmi ndau me ndjekësit edhe një ‘selfie’, në të cilën shfaqej mmjaft atraktive.

Aktorja dhe deputetja e publikoi këtë imazh për ndjekësit e saj në InstaStory, duke ua treguar atyre dukjen e saj të re me flokë kaçurrela.

Foto: Adriana Matoshi/InstaStory

Me një makijazh të lehtë dhe volumin e kaçurrelave prej biondeje, Adriana dukej mjaft tërheqëse dhe tejet joshëse në këtë fotografi.

Reklama

Aktorja përndryshe vazhdon të jetë pjesë permanente e serialit “Sha je be tu folën” ku luan një nga rolet kryesore, teksa nuk mungon edhe në Kuvendin e Kosovës, duke ushtruar profesionin e saj si deputete. /Telegrafi/

Reklama