Ajo është një ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar, e cila është bërë edhe më e famshme me rolin e “Sasës”, në serialin vendor “O sa mirë”.

Me këtë rast ajo ka mbledhur një numër të madh të fansave në rrjetet më të frekuentuara sociale, të cilët e përcjellin vazhdimisht.

Artistja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

View this post on Instagram

Old but gold! @beatrashehu

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi) on Aug 14, 2019 at 1:21pm PDT

Biondina së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft e bukur dhe joshëse.

“Imagjinoni një pasqyrë që mund të zbulojë personalitetin tuaj. Do guxonit ta shikonit”, ka shkruar ndër të tjerash.

Ndryshe, aktoren do ta shohim edhe në sezonin e ri të serialit të lartcekur, i cili pritet të startojë gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/