LAJMI I FUNDIT:

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Adelina Ismaili, dha një njofim për publikun, nëpërmjet llogarisë së saj të Facebook-ut.

Ajo në postimin e saj njoftoi se është ndaluar transmetimi i emisionit të saj në RTK.


Sipas saj, ndalimi i emisionit të së premtes është bërë nga u.d së kryeredaktorit të RTK-së.

Foto: Adelina Ismaili/Facebook

“Të dashur miq. Sonte u njoftova jozyrtarisht që është ndaluar transmetimi i emisionit tim “Show i së premtes” sonte nga u.d. së kryeredaktorit të RTK-së. Për më shumë info, do t’ju njoftojmë në ditët në vijim“ – tha Adelina përmes postimit të saj.

Kujtojmë që këngëtarja së fundmi ka qenë e përëfshirë në disa debate fetare.

Në këtë emision ajo e kishte ftuar teologun Drilon Gashi, për të diskutuar më hollësisht rreth fesë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Magazina
“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Magazina
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Kalo në kategori