LAJMI I FUNDIT:

Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj
Adelina Ismaili (Foto: RTK)

Në emisionin “Show i së Premtes” të drejtuar nga ikona e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, i ftuar ka qenë personaliteti i njohur, Halil Geci.

Gjatë bisedës, Geci ka ndarë disa pjesë të veçanta të jetës dhe karrierës së tij. Sidoqoftë, momenti kulminant i intervistës erdhi kur ai zbuloi një detaj personal që lidhet drejtpërdrejt me prezantuesen Ismaili.

Me fjalë plot konsideratë ndaj guximit dhe ndikimit të Adelina Ismailit, Halil Geci i tregoi asaj se si ajo kishte bërë përshtypje të thellë në jetën e tij.

Halil Geci dhe Adelina Ismaili (Foto: RTK)

“Në qoftë se e marr atë kohën tënde kur ke kënduar ti, ka qenë shumë e vështirë thyen tabutë”, tha Geci, përpara se të zbulonte se një prej vajzave të tij është pagëzuar në nder të artistes. “Bile një vajze timen ia kam ngjitur emrin tënd, Adelinë. Dhe është shumë vajzë e mirë, është psikologe dhe punon në Fushë-Kosovë”.

Ky rrëfim e ka befasuar dhe emocionuar Adelinën, e cila është mësuar të jetë në qendër të vëmendjes për performancat e saj, por jo domosdoshmërisht si frymëzim për emrat e brezave të rinj.

Ismaili, e njohur si një prej zërave që ka ndikuar në thyerjen e shumë tabuve në skenën artistike shqiptare, mbeti pa fjalë në momentin kur dëgjoi se si veprimet e saj kanë shërbyer si një shembull frymëzues për të tjerët. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Magazina
Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Kalo në kategori