LAJMI I FUNDIT:

Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura

Adelina Berisha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat atraktive nga vetura
Adelina Berisha (Foto: Adelina Berisha/Instagram)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Reklama

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme, ku thuajse gjithnjë shfaqet elegante dhe me shumë stil.

Njëlloj Berisha duket edhe në fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë zyrtare në Instagram.

Adelina Berisha (Foto: Adelina Berisha/Instagram)

Ajo ka pozuar e veshur me një palë xhinse të gjerë dhe një bluzë të shkurtër, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Këto fotografi, interpretuesja e hitit “Party People” i realizoi pranë veturës së saj luksoze, ku dukej mjaft ngacmuese në pozat e saj.

Adelina Berisha (Foto: Adelina Berisha/Instagram)

Adelina përndryshe është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe pritet të jetë mjaft aktive për fansat e muzikës së saj këtë verë. /Telegrafi/

Adelina Berisha (Foto: Adelina Berisha/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për

Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për "Skims"

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori