0Shares

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, ka publikuar këngën e re të saj të titulluar “A po don” dhe bukuroshja e ka bërë këtë me videoklip.

Videoklipin e ka punuar top produksioni shqiptar, Entermedia, teksa kënga e zhanrit dubstep në një interpretim interesant nga Era është punuar nga BigBang dhe Stash të RedBox Entertainment.

Era në këtë videoklip shfaqet shumë seksi, me skena mbresëlënëse me ‘bodypaint’.

E nuk kishin si të mungon as motrat Era Istrefi dhe Nita Istrefi që vetëm sa e vënë këtë video edhe më seksi.

Për më shumë, shikoni videon:

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)