LAJMI I FUNDIT:

19-vjeçari nga Gjilani u arrestua për përdorim të fjalorit degradues ndaj të miturave – Fero reagon i revoltuar duke përmendur Robert Berishën dhe Milaim Zekën

19-vjeçari nga Gjilani u arrestua për përdorim të fjalorit degradues ndaj të miturave – Fero reagon i revoltuar duke përmendur Robert Berishën dhe Milaim Zekën

Reperi i njohur nga Gjilani, Fero ka reaguar ashpër pas arrestimit të Erdon Muratit i njohur si Donzi.

Reklama

I riu nga Gjilani u arrestua si i dyshuar për përdorim të fjalorit degradues ndaj vajzave të mitura në rrjetin social TikTok.

Sipas Policisë së Kosovës i njëjti, përmes rrjeteve sociale, ka biseduar me vajza të mitura me të cilat ka përdorur fjalor që i ka nxitur seksualisht.

Foto: Fero/Instagram

Pas kësaj, reperi emri i vërtetë i të cilit është Ferdonit Shabani ka reaguar i revoltuar në një video ‘live’ që tashmë është shpërndarë në TikTok.

Fero ka bërë një krahasim mes gjuhës që përdori miku i tij me atë të Robert Berishës dhe Milaim Zekës, për të cilët tha se përveç që janë më në moshë ata këtë fjalorë e përdorin në televizione.

@donzisbabe Krejt me Donzin🤍🤌🏻 #donzitors #donzi #krejtmedonzin #viral #foryoupage ♬ original sound – fan of Donzi🤍

Reperi ka përfunduar reagimin e tij duke thënë se sipas tij në Kosovë nuk ka shtet e as drejtësi.

“Donzi, 19-vjet, Robert Berisha, 44-vjet, Milaim Zeka, ma shumë sesa 44-vjet, Milaimi edhe Roberti shajnë në televizion, nuk shajnë nëpër aplikacione. Donzi shan në aplikacione që janë 18+. Plus, Milaim Zeka edhe Robert Berisha shajnë më shumë sesa Donzi, por kurrkush nuk merret me ta. Këtu nuk kemi shtet dhe drejtësi”, shprehet Fero.

Gjilan, arrestohet 19-vjeçari që përdori fjalor degradues me të miturat në rrjete sociale
Lexo po ashtu Gjilan, arrestohet 19-vjeçari që përdori fjalor degradues me të miturat në rrjete sociale

Ndryshe, kujtojmë që vetëm pak javë më parë reperi u lirua nga paraburgimi, pas arrestimit për shkak të ushtrimit të dhunës fizike ndaj në personi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Boll se le nam" - Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Magazina
Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Magazina
Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Magazina
Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re "Kur të merr malli"

Magazina
Diona Fona tërheq vëmendjen me pozat me bikini

Diona Fona tërheq vëmendjen me pozat me bikini

Magazina
Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Magazina
Kalo në kategori