LAJMI I FUNDIT:

Milaim Zeka

403 Artikuj

Milaim Zeka: Olta nuk e di as kush është Prekazi as familja Jashari, imagjinoni kush quhet VIP tek ne shqiptarët

Milaim Zeka: Olta nuk e di as kush është Prekazi as familja Jashari, imagjinoni kush quhet VIP tek ne shqiptarët

Yjet
Milaim Zeka: Kurti sot nuk do të nënshkruajë marrëveshjen, ai do të jep dorëheqje

Milaim Zeka: Kurti sot nuk do të nënshkruajë marrëveshjen, ai do të jep dorëheqje

Kosovë
19-vjeçari nga Gjilani u arrestua për përdorim të fjalorit degradues ndaj të miturave – Fero reagon i revoltuar duke përmendur Robert Berishën dhe Milaim Zekën

19-vjeçari nga Gjilani u arrestua për përdorim të fjalorit degradues ndaj të miturave – Fero reagon i revoltuar duke përmendur Robert Berishën dhe Milaim Zekën

Yjet
Arrestohen e pastaj lirohen nga akuzat – veprimet e Prokurorisë ndaj zyrtarëve të lartë po shihen më shumë për vëmendje sesa për sigurim të provave

Arrestohen e pastaj lirohen nga akuzat – veprimet e Prokurorisë ndaj zyrtarëve të lartë po shihen më shumë për vëmendje sesa për sigurim të provave

Jehona Hulaj
Lirohen nga akuzat për mashtrim me viza Milaim Zeka dhe të tjerët

Lirohen nga akuzat për mashtrim me viza Milaim Zeka dhe të tjerët

Drejtësi
Ish-deputeti mohon akuzën për shpëlarje parash

Ish-deputeti mohon akuzën për shpëlarje parash

Drejtësi
Milaim Zeka: Ka pasur përplasje fizike mes Thaçit dhe Vuçiqit në Bruksel

Milaim Zeka: Ka pasur përplasje fizike mes Thaçit dhe Vuçiqit në Bruksel

Kosovë
Mungon një i akuzuar, dështon gjykimi ndaj Milaim Zekës dhe të tjerëve

Mungon një i akuzuar, dështon gjykimi ndaj Milaim Zekës dhe të tjerëve

Drejtësi
E përmendën për punësim familjar në RTK, reagon Milaim Zeka

E përmendën për punësim familjar në RTK, reagon Milaim Zeka

Kosovë
Zeka tha se Specialja ka kërkuar që Azem Syla të mos largohet nga Kosova, reagojnë avokati Berisha dhe deputeti Hoxha

Zeka tha se Specialja ka kërkuar që Azem Syla të mos largohet nga Kosova, reagojnë avokati Berisha dhe deputeti Hoxha

Kosovë
Milaim Zeka: Prokurorët e Speciales i kanë thënë Azem Sylës mos të largohet nga Kosova

Milaim Zeka: Prokurorët e Speciales i kanë thënë Azem Sylës mos të largohet nga Kosova

Kosovë
Procesi gjyqësor ndaj Milaim Zekës: Jemi të gatshëm t’ua kthejmë borxhet 34 personave

Procesi gjyqësor ndaj Milaim Zekës: Jemi të gatshëm t’ua kthejmë borxhet 34 personave

Kosovë
Fjolla Morina vizitohet nga Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij, Edlira

Fjolla Morina vizitohet nga Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij, Edlira

Yjet
Zeka: Këtë javë, arrestime të reja nga Specialja

Zeka: Këtë javë, arrestime të reja nga Specialja

Kosovë
Zeka: Specialja do të zbulojë fakte për ata që janë sjellur si komandantë të UÇK-së, por natën kanë veshur uniformën serbe

Zeka: Specialja do të zbulojë fakte për ata që janë sjellur si komandantë të UÇK-së, por natën kanë veshur uniformën serbe

Kosovë
Zeka: Nëse Thaçi nuk do të përgjigjej në pyetjet e Prokurorisë Speciale, do të arrestohej

Zeka: Nëse Thaçi nuk do të përgjigjej në pyetjet e Prokurorisë Speciale, do të arrestohej

Kosovë
Pas akuzave mbi Thaçin dhe Veselin, Zeka: Në listën e nëntë personave të tjerë, emra shumë të fuqishëm të skenës politike

Pas akuzave mbi Thaçin dhe Veselin, Zeka: Në listën e nëntë personave të tjerë, emra shumë të fuqishëm të skenës politike

Kosovë
Zeka: Thaçi nuk ishte në dijeni për aktakuzën, e dinte që është cak Gjykatës Speciale

Zeka: Thaçi nuk ishte në dijeni për aktakuzën, e dinte që është cak Gjykatës Speciale

Kosovë
Zeka: Gjykata Kushtetuese me ose pa vetëdije po iu bën presion psikologjik qytetarëve

Zeka: Gjykata Kushtetuese me ose pa vetëdije po iu bën presion psikologjik qytetarëve

Kosovë
Tomë Gashi: Nuk ka pasur rrahje mes meje dhe Nol Nushit

Tomë Gashi: Nuk ka pasur rrahje mes meje dhe Nol Nushit

Kosovë
Nushi: Nuk u rrahëm me Tomë Gashin, vetëm e kam lagur me ujë

Nushi: Nuk u rrahëm me Tomë Gashin, vetëm e kam lagur me ujë

Kosovë
Çfarë ndodhi pas debatit në RTK, flasin Nol Nushi, Tomë Gashi e Milaim Zeka

Çfarë ndodhi pas debatit në RTK, flasin Nol Nushi, Tomë Gashi e Milaim Zeka

Kosovë
Milaim Zeka: Nesër Presidenti i jep mandatin Isa Mustafës

Milaim Zeka: Nesër Presidenti i jep mandatin Isa Mustafës

Kosovë
Albulena Haxhiu paralajmëron padi ndaj Milaim Zekës

Albulena Haxhiu paralajmëron padi ndaj Milaim Zekës

Kosovë