0Shares

Askush nuk e kishte pritur, por “Hatixhe” është bërë hit i kësaj vere.

Tashmë projekti ka arritur 15 milionë klikime në YouTube.

Lajmet e fundit nga Capital T Lajmet e fundit nga Capital T

Ri-bërja e këngës popullore nga Capital T dhe Mixey ka rezultuar me sukses ultimativ dhe 15 milionë klikime të grumbulluara.

“Hatixhe” është bërë kënga më e preferuar e klubeve të natës.

Deri tash projekti që ka konkurruar seriozisht këtë këngë është “Nona” nga Ledri dhe Young Zerka. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)