LAJMI I FUNDIT:

Zbulohet video e fshehtë e KGB-së ruse: Agjenti sovjetik zhvarros trupin e një jashtëtokësori në Egjipt (Video)

Zbulohet video e fshehtë e KGB-së ruse: Agjenti sovjetik zhvarros trupin e një jashtëtokësori në Egjipt (Video)

Në internet po qarkullon një video e plasuar nga një burim i panjohur, në të cilin kinse shihet një agjent i KGB ruse duke zhvarrosur mbetjet e trupit të një jashtëtokësori të vjetër mbi 13 mijë vjet, në një shkretëtirë të Egjiptit.

Shumëkush thotë se edhe kjo është pjesë e teorive konspirative, kurse të tjerët mendojnë se ky është një plan i fshehtë për t’u siguruar dominimi i ish-ushtrisë sovjetike, transmeton Telegrafi.


kgb

Ky video xhirim mbase do të duhej të dëshmojë se si babilonasve dhe egjiptasëve, jashtëtokësorët u kanë ndihmuar të ndërtojnë piramidat.

Këta jashtëtokësorë në teoritë e ndryshme konspirative janë të njohur edhe si “astronautë të lashtë”. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Zelensky: Na lejoni të godasim objektivat brenda Rusisë

Zelensky: Na lejoni të godasim objektivat brenda Rusisë

Botë
Gjermania forcon të drejtat e të huajve pa nënshtetësi, shkak bëhet një djalë nga Kosova

Gjermania forcon të drejtat e të huajve pa nënshtetësi, shkak bëhet një djalë nga Kosova

Botë
Një ‘rekord humbjesh ditore’ u mposht tri herë në dy javët e fundit teksa Rusia humbi gjysmë milioni trupa në Ukrainë - thotë Kievi

Një ‘rekord humbjesh ditore’ u mposht tri herë në dy javët e fundit teksa Rusia humbi gjysmë milioni trupa në Ukrainë - thotë Kievi

Botë
ISW: Automjetet e blinduara amerikane po e ndihmojnë Ukrainën të rikthejë territore

ISW: Automjetet e blinduara amerikane po e ndihmojnë Ukrainën të rikthejë territore

Evropa
Helikopteri i “i rrëzuar” i presidentit të Iranit, thuhet se tanimë ka pasur një kontakt me pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit

Helikopteri i “i rrëzuar” i presidentit të Iranit, thuhet se tanimë ka pasur një kontakt me pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit

Botë
SHBA do të heqë

SHBA do të heqë "ngrirjen e shitjeve të armëve sulmuese" në Arabinë Saudite?

Botë
Kalo në kategori