LAJMI I FUNDIT:

YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

YouTuberi dhe filantropisti MrBeast në një video të fundit tregoi se si i dha bakshish kamarieres një makinë.

Reklama

YouTuber-i ka bërë një shumë të konsiderueshme parash bazuar në profilin e tij në platformë dhe në të kaluarën ka ndihmuar në financimin e rindërtimit të shtëpive e financimin e jetimoreve.

Në një video të fundit në TikTok, MrBeast zbuloi se sfidë të fundit e kishte t’i jepte një kameriereje një makinë në vend të një bakshishi me para siç bëjnë shumica pas një shërbimi.

@mrbeastAmy’s been getting to work without a car formonths, thanks to you we changed that 🙂♬ original sound – MrBeast

Kamarierja zbuloi se në të vërtetë kishte qenë vonë atë ditë për shkak se Uberi i saj ishte i ngadaltë.

Ndonëse kamerierja u shfaq e lumtur dhe filloi të qante, ajo gjithashtu pranoi se nuk di të vozisë. Derisa MrBeast i tregoi makinën jashtë, automjeti ishte i mbushur me grafikë që reklamonin sipërmarrjen e tij të çokollatës Feastables.

Videoja është shikuar 49.7 milionë herë dhe ka marrë reagime të ndryshme nga shikuesit. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Lëre që u rrëzua dhe u lëndua derisa vraponte në “treadmill”, 26-vjeçarja nga Illinois mbeti edhe pa rroba – pamjet bëhen virale

Fun
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Hyri për të vjedhur – hajni në Florida e heq ‘maskën’ e tij për të analizuar plaçkën e tij

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Kalo në kategori