Këngëtari shqiptar, Young Zerka, ka publikuar projektin e ri të tij.

“Anna” është kënga e re nga Young Zerka, që si zakonisht vjen në mënyrë shumë ritmike.

Check it out 👀My new single out now:✅ #AnnA 🚨🚒🔥💃🏼

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on Apr 30, 2018 at 7:05am PDT

Kënga është mjaft ritmike dhe sjellë këngëtarin edhe një herë në mënyrë mjaft atraktive.

Zerka shihet teksa performon në këtë videoklip përkrah disa valltareve atraktive.

🌞🤷🏻‍♂️

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on Apr 9, 2018 at 6:22am PDT

Muzika është punuar nga “Tull Production”, ndërkaq teksti është punuar nga Young Zerka dhe Ronela Hajati.

Videoklipi është realizuar nga Mojo Production.

When you see dinner coming😜

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on Mar 14, 2018 at 11:02am PDT

Edhe një herë në këtë klip shihet se si Young Zerka dhe Ronela po e transmetojnë romancën e tyre në muzikë. /Telegrafi/