LAJMI I FUNDIT:

Yjet e “Game of Thrones”, Rose Leslie dhe Kit Harington janë në pritje të fëmijës së parë

Yjet e “Game of Thrones”, Rose Leslie dhe Kit Harington janë në pritje të fëmijës së parë

Yjet e “Game of Thrones”, Rose Leslie dhe Kit Harington, janë gati të përjetojnë një ndryshim të ri në jetën e tyre.

Reklama

Artistët së fundmi kanë njoftuar se ata janë në pritje të fëmijës së parë në revistën Make Magazine.

Leslie, e cila është paraqitur në kopertinë të revistës, është parë në një veshje atraktive, me një pallto të kuqe dhe më pas në një fotografi me fustan të zi.

Aktorja dhe ish-bashkëpuntori i saj në “Game of Thrones” filluan takimet gjatë kohës së xhirimeve të serialit.

Sido që të jetë, dyshja zyrtarizuan lidhjen në prill të vitit 2016 gjatë një momenti në tapetin e kuq në ceremoninë e “Olivier Awards” në Londër, sipas USA Today.

Leslie dhe Harrington u fejuan në shtator të vitit 2017 dhe u martuan në një kështjellë skoceze në qershor të vitit 2018.

Rose ndërkohë nuk njoftoi se është shtatzënë, deri në realizimin e një fotosesioni për Make Magazine.

Ajo dhe Harrington, të dy 33 vjeçarë, në serial ishin të njohur si Ygritte dhe Jon Snow. /Telegrafi/

Jon Snow dhe Ygritte në “Game of Thrones” (Foto: Insider)

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Kalo në kategori