0Shares

Xiaomi ka lansuar një variant të ri telefonit Mi 5X, i cili tani ofron 32GB memorie. Modeli është i listuar në dyqanin online të Mi KiY për 1.299 CNY, i cili aktualisht përkthehet në rreth 195 dollarë.

Mi 5X u bë zyrtar muajin e kaluar me 4GB RAM dhe 64GB hapësirë, dhe një çmim prej CNY 1,499 (rreth 225 $). Pra, varianti i ri është CNY 200 ($ 30) më i lirë. Përveç ruajtjes, të gjitha veçoritë e të dy modeleve janë të njëjta.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)