LAJMI I FUNDIT:

Videoja tregon momentin kur elefanti ia grisi modeles fustanin derisa e ndiqte vazhdimisht për t’ia zhveshur

Videoja tregon momentin kur elefanti ia grisi modeles fustanin derisa e ndiqte vazhdimisht për t’ia zhveshur

Një elefant i vogël lozonjar grisi fundin e një modeleje dhe për pak ia zhveshi kur po luante me të.

Reklama

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Megan Milan ishte duke vizituar “Chia Lai Orchid”, një vend bamirës që shpëton elefantët në Chiang Mai, Tajlandë, në fillim të qershorit, kur një elefant trejavësh po e ndiqte pas.

Videoja– që është parë më shumë se 12 milionë herë në mediet sociale – tregon elefantin e vogël duke iu afruar Meganit e duke e rrëzuar përtokë derisa duket se po hipte sipër saj.

Në video, Megan, e cila nuk u alarmua, mund të dëgjohet duke qeshur derisa elefanti i afrohet vazhdimisht dhe ia ngreh fundin. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Radari i policisë në Sllovaki kapi një pamje të pazakontë: Një qen pas timonit të një veture

Radari i policisë në Sllovaki kapi një pamje të pazakontë: Një qen pas timonit të një veture

Fun
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Ukrainasi tërheq vetura me dhëmbë për dy rekorde botërore

Ukrainasi tërheq vetura me dhëmbë për dy rekorde botërore

Interesante
Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Fun
Kalo në kategori