LAJMI I FUNDIT:

Vështirë të besohet, por këto të pasme janë të një 43-vjeçareje që është nënë e dy fëmijëve (Foto, +16)

Vështirë të besohet, por këto të pasme janë të një 43-vjeçareje që është nënë e dy fëmijëve (Foto, +16)

Ajo ka punuar fort për këto të pasme kështu që nuk ka pse i fsheh më.

Reklama

Brandi Glanville ka postuar një ‘belfie’ tepër të nxehtë në Instagram për të shpalosur fizikun e saj.

brandi1

Nëna 43 vjeçare e dy fëmijëve (nëntë dhe 12 vjeçar) të lë pa fjalë me të pasmet e saj që ua ka servuar ndjekësve të shumtë në rrjetin e njohur social.

“Kam vuajtur nga dëshira e madhe për ta postuar këtë fotografi, por kam punuar shumë me trupin tim, në moshë 43 vjeçare, pas dy fëmijëve, jam shumë krenare”, ka shkruar Brandi në postimin e saj. /Telegrafi/