Është arrestuar një i dyshuar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij në Ferizaj.

Sipas raportit të policisë, viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor,

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/