0Shares

Driton Berisha ka publikuar këngën e re me titull “Veç Pak” që është një përpunim i këngës “Wine Slow”.

Incizimi dhe miksimi është realizuar nga Drinche VDsounds, ndërsa tekstin e ka shkruar vet këngëtari.

Driton Berisha, talenti i ri që po i shtohet skenës së muzikës (Foto/Video) Driton Berisha, talenti i ri që po i shtohet skenës së muzikës (Foto/Video)

Për anën vizuale është kujdesur AN Production, me regji të Armend Nezirit.

Në mars të këtij viti, Dritoni solli versionin e tij të “6 AM”, të titulluar “2 fjalë” që u pëlqye nga dashamirët e muzikës së tij.

Edhe atë këngë e kishte kompletuar me videoklip. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)