0Shares

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka vazhduar me publikimin e imazheve atraktive.

Bukuroshja ditë më parë mahniti të gjithë me publikimin e fotove atraktive dhe pa të brendshme.

Some women fear the fire…some women simply become it?

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on Mar 13, 2018 at 4:45am PDT

Ajo ka vazhduar me publikimin e imazheve tjera, ku shfaqet tejet joshëse.

Kësaj radhe në fokus janë të pasmet e saj mjaft në veshjen e njëjtë në të zezë gjysmë transparente.

(Foto: InstaStory/EniKociiii)

Eni prej kohësh është në një lidhje me Genc Prelvukajn.

Por, dyshja nuk kanë folur ende në publik për relacionin e tyre ndonëse kanë realizuar edhe disa këngë së bashku dhe kanë koncerte së bashku.

Nuk dihet nëse ata kanë në plan që të zgjerojnë relacionin e tyre duke krijuar edhe familje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)