Vajza e Clint Eastwoodit, Francesca, është fotografuar duke u larë me bikini dhe duke qëndruar në plazh.

Aktorja 23 vjeçare në një moment ka vendosur t’i heqë jelekët dhe është fotografuar me gjoksin jashtë në Malibu.

Ajo e ka shijuar çdo minutë (Splash News)

Francesca deri më tani është paraqitur në disa role filmike, ndërsa në vitin e kaluar u angazhua në filmin vestern, “Outlaws and Angels”.

Në një moment, Francesca vendosi të ekspozohej (Splash News)

Ajo njëherësh tërhoqi vëmendje kur e shoqëroi babanë e saj në tepihun e kuq në shtator të vitit 2016, në premierën e filmit “Sully”.

Reklama

Francesca pranë babait të saj (AP)

Ndryshe, krahas të qenit aktore, Francesca është edhe modele dhe personalitet televiziv. /Telegrafi/