Të veshurit njëjtë me fëmijët tuaj tashmë është bërë një trend i përsëritur në mesin e të famshmëve.

Nga rroba banje e deri tek fustanet, gjithnjë e më shumë të famshmit po ndajnë fotografi në rrjetet sociale me të vegjlit e tyre të veshur njëjtë.

Shumë njerëz tani janë duke u bashkuar me këtë prirje si një projekt argëtues familjar – aq shumë, saqë tani markat e njohura kanë filluar të prodhojnë veshjet që përputhen për nënat dhe fëmijët për t’i veshur së bashku.

Bright Side dëshiron të ndajë disa fotografi të të famshmëve që janë veshur njëjtë me fëmijët e tyre.

1. Kylie Jenner dhe vajza e saj, Stormi

2. Chrissy Teigen dhe vajza e saj, Luna

3. Khloe Kardashian dhe vajza e saj, True

4. Madonna dhe vajzat e saj, Estere dhe Stelle

5. Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy

6. Gisele Bundchen dhe vajza e saj, Vivian Lake

7. Mariah Carey dhe fëmijët e saj, Moroccan dhe Monroe

8. Guadalupe Rodriguez dhe vajza e saj, Jennifer Lopez

9. Kim Kardashian dhe familja e saj

10. Eva Longoria dhe djali i saj, Santiago

11. Viviana Ortiz dhe vajza e saj, Paulina

12. Jessica Alba dhe vajza e saj, Haven

13. Kourtney Kardashian dhe vajza e saj, Penelope

/Telegrafi/