Pasi i mahniti fansat gjatë pranisë së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar, Adele ka befasuar sërish me dukjen e saj e veshur me tuta.

Këngëtarja ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm në fizikun e saj, ndërsa fotoreporterit e përcjellin vazhdimisht për t’i bërë fotografi.

Njerëzit nuk mund të besojnë se është Adele pasi humbi 45 kilogramë Njerëzit nuk mund të besojnë se është Adele pasi humbi 45 kilogramë

Fansat janë habitur aq shumë me humbjen e madhe në peshë, saqë kanë pyetur nëse ajo i është nënshtruar ndonjë ndërhyrjeje estetike.

(Foto: Spot/BackGrid)

Porse, ekspertët e kirurgjisë plastike thonë se ndryshimi i madh në pamjen e fytyrës së saj është bërë për shkak të kilogramëve të shumtë që ka humbur.

Është raportuar se britanikja i ka humbur plot 45 kilogramë, si rezultat i dietës rigoroze të cilës i është nënshtruar dhe e ka kombinuar me aktivitet fizik. /Telegrafi/