LAJMI I FUNDIT:

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku duhet të largohet nga Manchester United

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku duhet të largohet nga Manchester United

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka thënë se Romelu Lukaku duhet të largohet nga Manchester United.

Reklama

Sulmuesi mbetet zgjidhja e parë për Nerazzurrër e trajnerit Antonio Conte, por çmimi mbetet 80 milionë euro.

“Është e çart që Romelu Lukaku duhet të largohet nga Manchester United. Do të ishte mirë për të dyja palët”.

Roberto Martinez. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

“Tani i duhet Rom (Lukaku) që të gjej një klub të ri”.

Sulmuesi ka shënuar 15 gola në 45 ndeshje për Manchester Unitedin sezonin e shkuar.

Romelu Lukaku . (Photo by Michael Regan/Getty Images)

Everton e kishte shitur te United për 84 milionë euro në vitin 2017. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori