LAJMI I FUNDIT:

Tom Hanks thotë se urren disa nga filmat në të cilët ka luajtur

Tom Hanks thotë se urren disa nga filmat në të cilët ka luajtur
Foto: Getty Images

Tom Hanks ka luajtur në disa prej filmave më të dashur në historinë e kinemasë, por ai nuk është një fans i të gjithëve.

Reklama

66-vjeçari ka qenë pjesë e “Cast Away”, “The Green Mile”, “Elvis”, “The Terminal” dhe “A Man Called Otto” e shumë e shumë të tjerëve.

Ylli i famshëm gjithashtu ka marrë në shtëpi dy çmime “Oscar” për ‘aktorin më të mirë.

Foto: Getty Images

Megjithatë, në një bisedë me New Yorker, ai u pyet për komentet e mëparshme që bëri duke sugjeruar se ai ofendohet nga ideja që dikush ‘urren’ një film.

Të gjitha lajmet nga Tom Hanks
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Tom Hanks

“Dakord, le ta pranojmë këtë: të gjithë kemi parë filma që i urrejmë”, tha ikona e Hollywoodit.

Foto: Arkiv

“Kam qenë në disa filma që i urrej. Ju keni parë disa nga filmat e mi dhe i urreni ata”.

Kur u pyet nëse është i vetëdijshëm se një film do të jetë i mirë gjatë xhirimeve, Tom shtoi: “Jo. Nuk ka asnjë mënyrë për të thënë. Ju mund të keni vetëm besim dhe shpresë – dhe çfarë është më e madhe se besimi dhe shpresa? Ju duhet t’i besoni të gjithë procesin bashkëpunëtorëve”.

Foto: Getty Images

Pavarësisht kësaj, Tom ka shijuar paraqitje të panumërta në ekran dhe është një nga aktorët më të suksesshëm amerikan. /Telegrafi/

Foto: YouTube

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për

Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për "Skims"

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori