LAJMI I FUNDIT:

Tifozët e Milanit bënë që Ibrahimovic mos t’i ndalë lotët

Tifozët e Milanit bënë që Ibrahimovic mos t’i ndalë lotët

Tifozët e Milanit e bënë Zlatan Ibrahimovicin të lotoj përpara ndeshjes së kuqezinjve në Serinë A kundër Hellas Veronas.

Reklama

41-vjeçari do të largohet nga klubi në fund të kontratës së tij në qershor.

Ai po lufton me lëndime këtë sezon, duke shënuar një gol në katër paraqitje.

Sulmuesi suedez është ende i lënduar, kështu që nuk do të ketë mundësi t’u japë lamtumirën tifozëve të Milanit në fushë.

Tifozët e Milanit e përlotën sulmuesin legjendar përpara fillimit të ndeshjes me një mesazh në Curva Sud që shkruhej: ‘Zot’.

I gjithë stadiumi po thërriste ‘Ibrahimovic, Ibrahimovic’ dhe 41-vjeçari nuk mundi t’i ndalonte lotët. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Përfaqësueset
“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

Ligat tjera
Shënoi në sekondën e fundit të ndeshjes, portieri i Lazios me deklaratë interesante: Gjëja më e vështirë ishin shuplakat e shokëve

Shënoi në sekondën e fundit të ndeshjes, portieri i Lazios me deklaratë interesante: Gjëja më e vështirë ishin shuplakat e shokëve

Serie A
Ancelotti zbulon emrin e ekipit favorit për të fituar Ligën e Kampionëve

Ancelotti zbulon emrin e ekipit favorit për të fituar Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Messi shpjegon pse vendosi të bëjë tatuazhin e Barcelonës në këmbën e tij pasi iu bashkua PSG-së

Messi shpjegon pse vendosi të bëjë tatuazhin e Barcelonës në këmbën e tij pasi iu bashkua PSG-së

La Liga
Kalo në kategori