0Shares

Sulmuesi i Manchester Cityt, Carlos Tevez, ka thënë se edhe këtë vit ekipi i tij mund ta mbërrijë dhe ta kalojë Unitedin në luftën për titullin e Ligës Premier.

“A mund ta përsërisim ne të njejtën gjë si vitin e kaluar? Po. Sezonin e kaluar Unitedi humbi disa ndeshje dhe ne u kthyem në krye të tabelës, ne vetëm duhet të vazhdojmë ta kryejmë punën tonë”.

“Ky është emocioni që të jep Liga Premier. Gjithmonë bëhet luftë deri në fund dhe nëse Unitedi e humb ndonjë ndeshje, ne do t’u afrohemi atyre. Ata e dinë mirë këtë”, ka thënë Tevez për TheSun. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)