LAJMI I FUNDIT:

Tërmeti në Bosnje dhe Hercegovinë, konfirmohet viktima e parë – është një 27-vjeçare

Tërmeti në Bosnje dhe Hercegovinë, konfirmohet viktima e parë – është një 27-vjeçare

Nga një tërmet që ndodhi në orët e vona të së premtes me epiqendër në Bosnjë dhe Hercegovinë është shënuar edhe viktima e parë.

Sipas medieve të Bosnjë dhe Hercegovinës, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një vajzë nga Stoca, në shtëpinë e së cilës ra një gur i madh.

Dhe familjarët e saj kanë konfirmuar për Klix.ba se vajza fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Siç bëhet e ditur, vajza, me inicialet E.S. kishte lindur më 1994.

Tërmeti i fuqishëm me epiqendër në Bosnje dhe Hercegovinë, ndihet në shumë shtete të rajonit
Lexo po ashtu Tërmeti i fuqishëm me epiqendër në Bosnje dhe Hercegovinë, ndihet në shumë shtete të rajonit

Ajo u transferua në Spitalin Kantonal në Mostar por mjekët mund të konstatonin vetëm vdekjen e saj.

Ndërkohë prindërit dhe motra e saj raportohet se u lënduan lehtë.

Veç vdekjes së saj, mediumi në fjalë raporton se ka edhe të lënduar, në Stolac, Ljubinje dhe qytete të tjera të Hercegovinës.

Ndryshe, dridhjet janë ndier edhe në Kosovë dhe vende të tjera të rajonit. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë

"Si Nokia dhe iPhone": Piloti ukrainas krahason fluturimin me F-16 dhe një aeroplan të vjetër sovjetik

Botë
Dy vjet më parë, Putini urdhëroi një pushtim të Ukrainës – detaje që tregojnë se edhe rusët po i vuajnë pasojat e luftës, gjithashtu

Dy vjet më parë, Putini urdhëroi një pushtim të Ukrainës – detaje që tregojnë se edhe rusët po i vuajnë pasojat e luftës, gjithashtu

Botë
Dy vjet luftë kundër Rusisë, G7 vjen me një mesazh të fuqishëm për Ukrainën

Dy vjet luftë kundër Rusisë, G7 vjen me një mesazh të fuqishëm për Ukrainën

Botë
Punëtori filmohet duke vjedhur katër shishe vere - policia franceze kontrolloi shtëpinë e tij dhe gjeti një skenë të paprecedentë

Punëtori filmohet duke vjedhur katër shishe vere - policia franceze kontrolloi shtëpinë e tij dhe gjeti një skenë të paprecedentë

Evropa
Humbjet e përgjithshme të Rusisë thuhet se janë të barabarta me numrin e trupave të vendosura fillimisht nga Moska në Ukrainë

Humbjet e përgjithshme të Rusisë thuhet se janë të barabarta me numrin e trupave të vendosura fillimisht nga Moska në Ukrainë

Botë
Pamja dramatike tregon ushtarin ukrainas duke u përshëndetur me prindërit para se të vdiste në betejë

Pamja dramatike tregon ushtarin ukrainas duke u përshëndetur me prindërit para se të vdiste në betejë

Evropa
Kalo në kategori