Sonte në orët e mbrëmjes Prishtina është përfshirë nga një mot me shi dhe shkarkim rrufesh.

Fotoreporteri i Telegrafit, Ridvan Slivova, me kamerën e tij ka filmuar pamje interesante nga momentet e shkarkimit të rrufeve mbi kryeqytet. /Telegrafi/