Tayna është një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit në trojet shqiptare.

Këngëtarja shqiptare ka sjell një numër të këngëve që janë shndërruar në hite, madje edhe jashtë vendit.

E një prej tyre e ka pëlqyer javë më parë edhe artisti dhe ylli i muzikës latine, i njohur më mirë si Maluma.

View this post on Instagram

Feel the love🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on Jun 28, 2019 at 3:40am PDT

Sot, prizrenasja dhe këngëtari kolumbian kanë pasur rastin të takohen dhe të bëjnë një fotografi të përbashkët.

Këtë moment e ka xhiruar një mik i zeshkanes dhe e ka publikuar në llogarinë e tij personale në Instagram teksa shihet duke marrë poza dyshja e muzikës.

Ndryshe, reperja ka udhëtuar drejt shtetit italian për të ndjekur një ndër koncertet e këngëtarit. /Telegrafi/